no comments

chamot

HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2017

IMG_20170201_145837 IMG_20170201_145732 IMG_20170201_145952 IMG_20170201_145926

1 lutego w Ostrawie odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska w lekkiej atletyce . Zawodnicy MKS Ustroń zaprezentowali się tam znakomicie uzyskując znakomite wyniki w skoku o tyczce. W kategorii młodzików pierwsze miejsce oraz drugi wynik w kraju wyskakała Maja Chamot (320 cm) . Tuż za nią po emocjonującym konkursie na drugim miejscu uplasowała się Kinga Górny, która również w tabelach w Polsce wynikiem 310 cm uplasowała się na trzecim miejscu w Polsce. Trzecie miejsce wyrównując swój rekord życiowy zajęła Kamila Chrapek.

W kategorii juniorek młodszych na drugim stopniu podium uplasowała się Anna Hyrnik .

Radosław Sobczyk w kategorii juniorów zajął pierwsze miejsce w skoku o tyczce, dla którego starty w Ostrawie były etapem przygotowań do Halowych Mistrzostw Polski.

Dla zawodników jednak starty na otwartym stadionie są najważniejszym momentem w sezonie. Wyniki z hali są bardzo dobrym prognostykiem na wysokie miejsca w kraju oraz z nadziejami na medale Mistrzostw Polski na otwartym stadionie.